Jakou skvěle ovladatelnou dvojkombinaci do města i do terénu?

Zodpovězené
10. dub 2019

Zdravím,

vybírám dvojkombinaci kočárku pro použití jak ve městě - občas, tak hlavně na ježdění po různých terénech na vesnici. Kočárek nemusí houpat, ale aby byl dobře odpružený.

Ráda bych, aby měl velkou hlubokou korbu a pak i prostorný sporťák, polohovatelný do úplného lehu. Váha ani skladnost není limitující, máme velké auto. Pokud možno raději přední kola s aretací a lehce ovladatelný.

Moc moc děkuji za radu.

Ahoj!

Nejlepší kočárek této kategorie je jednoznačně Britax Go Big

Britax Go Big

resp. novější Go Big2.

Britax Go Big2

Možná zvláštní, ale extrémně funkční design, perfektní ovladatelnost, prostorné nástavby a fantastické odpružení. S tímto kočárkem budeš, zaručuji ti, co se jízdy a funkcí týče, určitě spokojená.

Pokud to přece jen není to pravé pro tebe, dalšími návrhy by byly: Concord Camino;

Concord Camino

klasičtější Emmaljunga Edge Duo S

Emmaljunga Edge Duo S

nebo modernější Emmaljunga NXT90 F;

Emmaljunga NXT90 Flat

Koelstra Mambo Daily

a možná i Cybex Priam 3.

Cybex Priam 3

Z levnějších modelů by to byly značky Bebetto, Espiro (kombinované kočárky rady Next) či Venicci.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.