Jakou tašku na kočárek pro dvojčata Valco Baby Snap Ultra Duo Tailormade?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

mám kočárek Valco Baby Snap Ultra Duo Tailormade.

Jaká přebalovací taška bude pasovat na tento kočárek?

Nenašla jsem, že by se vyráběla nějaká jejich originál k tomuto dvojkočárku. Nepotrpím si na originálech. Základ je, aby se u standardní základní výbavy kočárek nepřevažoval.

Děkuji

Ahoj,

každý lehčí kočárek, na jehož rukojeť zavěsíš přetíženou tašku, se jednoduše převáží.

Na Tvůj Valco Baby Snap Ultra Duo Tailormade můžeš použít jakoukoliv značku přebalovací tašky. Podstatné je, aby jsi její obsah nepřeplnila a po jejím zavěšení na rukojeť kočárek nepřevážila. Ostatní potřebné věci pro děti umísťuj do košíku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka