Jaký adaptér potřebuji k propojení Mutsy Nio s Cybex Aton B2?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

mám kočárek Mutsy Nio se sedačkou Cybex Aton B2.

Jaký adaptér je třeba pořídit?

Už jsem jeden koupila a tvrdili mi, že bude pasovat. Bohužel zbytečná koupě.

Děkuji

Ahoj,

pro nasazení autosedačky – tzn. vajíčka Cybex Aton B2 na konstrukci kočárku Mutsy Nio potřebuješ adaptéry typu Maxi-Cosi (viz. obrázek).

S pomocí adaptérů nasadíš na konstrukci kočárku autosedačky:

  • Maxi-Cosi –City, Cabrio, Pebble
  • Cybex Aton – všechny modely
  • BeSafe – všechny modely
  • Safety 1st – všechny modely
  • Recaro Privia

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka