Jaký cenově dostupný kočárek pro zimní dítě?

Zodpovězené
2. pro 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro miminko, které se narodí začátkem února. Kočárkovat se bude převážně po silnici, žádný terén. Nejlepší trojkombinace, ale může být také dvojkombinace. Měl by být cenově dostupnější.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

z cenově dostupnějších kočárků často v poradně doporučuji Zopa Quest nebo Zopa Move Cross. Jsou vhodné do města, na vesnici a případné výlety. Mají nosnost sedáku 22 kg a vyšší zádové opěrky. Jsou vhodné pro vyšší a středně vysoké rodiče.

Podobně jsou na tom kočárky Britax Strider M a Britax Smile III. Ten je vhodný i pro vesnici. Oproti Strider M je o něco těžší a méně skladnější.

Momentálně je v dobrých doprodejových cenách i Cybex Balios S Lux, protože v roce 2023 přijde na trh jeho vylepšená verze Cybex Balios S Lux 2023. Bude mít nově konstrukci pneumaticky odpruženou.

Případně si prohlédni také kočárky značky Moon, Easywalker nebo Espiro.

Možná by Ti takový Espiro Next Up vyhovoval a zaujal Tě.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka