Jaký cestovní kočárek pro nižší rodiče je kompatibilní s vajíčkem Nuna Pipa Next?

Zodpovězené
17. led 2024

Dobrý den,

mohla bych poprosit o radu při výběru kočárku?

Mám dvouměsíční miminko, jako hlavní kočárek máme Hartan Racer, ale zabere nám celý kufr, tak bych potřebovala ještě cestovní kočárek (nákup ve městě, případně dovolená).

  • Kočárek by měl mít vlastnosti golfového kočárku - být lehký a skladný.
  • Možnost nasazení vajíčka (máme Nuna pipa next).
  • Sportovní sezení do úplného lehu.
  • Vhodný pro malé rodiče (měřím 153 cm).
  • Finanční limit max. 10 000 Kč, ideálně méně.

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si kočárek Nuna Pepp Next, který je vhodný pro nižší a středně vysoké rodiče. Jeho sezení tvořené větrací síťkou je tak připraveno na horké letní dny a v zimním období stačí sedák opět překrýt přiloženou vložkou. Zádovou opěrku lze polohovat do dostatečně hlubokého lehu. Kočárek složíš naplocho a po složení stojí, nebo jej můžeš táhnout za sebou pro snadnou přepravu a uskladnění. Je také kompatibilní s autosedačkou.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka