Jaký fusak a nánožník do Thule Urban Glide 2?

Zodpovězené
30. zář 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit při výběru příslušenství do našeho kočárku.

Jaký fusak a nánožník/nepadací deka sedí pro kočárek Thule Urban Glide 2?

Děkuji

Ahoj,

já osobně mám Thule Fusak Midnight. Problém u pásů na kočárku Urban Glide 2 je, že potřebuješ fusak, který má na zadní straně rozepínání na suchý zip, protože popruhy se jinak nedají do fusaku vložit. Můj fusak Thule Fusak Midnight má už i bratrský model Thule Footmuff Sport 2, který do něj dokonale sedí. Velmi dobře do něj sedí nepadavá deka od značky Pinkie, ale musíš mít madlo.

S přesahem, když nemáš opěrku nohou, sedne i univerzální fusak Monti od značky Emitex. Je určen pro děti od 0 do 4 let. Jelikož je teplejší, tak ho využívám hlavně pro chladnější období roku. Má odepínatelné díly a stahovací části, takže je přizpůsobitelný velikosti dítěte pro jeho maximální pohodlí. Využívala jsem ho v autosedačce, v hlubokém kočárku, ve sportovním kočárku, ale dá se využít také v přenosné tašce pro dítě. Má nastavitelnou délku a šířku zimního fusaku. Délka fusaku je 125 cm. Tato délka je vyhovující pro větší děti. Díky délce a měkkosti vhodný i do dětských sáněk. Po odepnutí spodního nánožníku je fusak zkrácen na 85 cm, délka vyhovující pro malé děti. Přední díl lze do šířky stáhnout a tak fusak zúžit. Zabrání se tak unikání tepla zevnitř, hlavně malé děti jsou tímto lépe chráněny před chladem.
Tento fusak má také 2-násobné zabezpečení proti sklouzávání fusaku v kočárku. A to pro jeho zadní stranu, protože ji má z protiskluzového materiálu. A za druhé, má přidaný díl v horní zadní části fusaku, který se stažením šňůrkami změní v kapsu, která po uchycení za opěrku zad zamezí jeho sesouvání v kočárku.

  • Případně si prohlédni stránku ma-tata, kde také nabízejí kvalitně a na míru ušité bohaté příslušenství i pro Thule Urban Glide 2.

Nánožník jsem neměla. Ale nánožník s límcem nabízí například obchodth.cz. Mně se však nezdá až tak potřebný, když máš kvalitní fusak. A po stránce designu se mi nelíbí jak z kočárku visí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka