Jaký fusak do kočárku Moon No. One 2?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně fusaku.

Je vhodnější zakoupit do kočárku Moon No ONE 2.0 přímo fusak od značky Moon?

Je dostatečně teplý?

Miminko bude mít v zimě 3 měsíce, tak potřebujeme fusak jak do hluboké korby, tak i na sportovní část.

Děkuji

Ahoj,

do Tvého kočárku Moon No ONE 2.0 můžeš volit z množství fusaků a různého praktického příslušenství. To dotvoří nejen design, ale je také funkční.

Populární a oblíbené značky jsou například Pinkie, Zopa, Petite&Mars nebo Cottonmoose. Volíš si podle velikosti dítěte, materiálu, designu a barvy.

Vlastně volíš jen podle toho, co se Ti líbí. Je už na Tobě, jestli zvolíš originální fusak značky Moon nebo jiné populární značky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka