Jaký fusak do kočárku Roan Bass Next?

Zodpovězené
9. zář 2022

Ahoj,

máme dítě, které se narodilo v červenci, takže v zimě bude už větší.

Jaký zimní fusak je vhodný do kočárku Roan Bass Next?

Měl by být dost teplý, kvalitní a velký.

Děkuji

Ahoj,

neporadím Ti konkrétní fusak do Tvého kočárku Roan Bass Next:

Jakou konkrétní vložku a jaký konkrétní fusak?
Na otázky tohoto typu odpovídám velmi nerada s doporučením konkrétních modelů. Je to proto, že každá jsme jiná a každá máme jiný vkus. Pokud si nejsi jistá správným výběrem, tak nejlepší bude zajít přímo do prodejny. Tam si můžeš fusak i vložku přímo vložit a zároveň i vyzkoušet přímo ve Tvém kočárku.

Můžeš nakonec zvolit i koupi neoriginálního nánožníku, nepadavé deky nebo nánožníky Pinkie.

Nebo si můžeš dát nánožník, vložku, rukávník či rukavice, dokonce ušít od jedné z šikovných maminek. Děláš to přímo na objednávku a z materiálu, který si přímo zvolíš ty.

Máš na výběr z tolika možností, jak své dítě co nejlépe ochránit před větrem a chladem podzimního, zimního či chladnějšího jarního počasí.

Na trhu je široký výběr z množství druhů, materiálů, designů a barev vložek nebo fusaků.

Nejčastěji doporučuji populární a oblíbené značky: Pinkie, Zopa, Petite&Mars, Emitex nebo Cottonmoose. Volíš si podle velikosti dítěte, vnitřní velikosti kočárku, materiálu, designu a barvy.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka