Jaký fusak pasuje do kočárku Cybex Balios S Lux 2023?

Zodpovězené
5. zář 2023

Ahoj,

chci se poradit ohledně fusaku.

Jaký fusak mám koupit do kočárku Cybex Balios S Lux 2023?

Děkuji

Ahoj,

pro kočárek Cybex Balios S Lux existuje originální fusak – Gold. Jeho bezpečnostní pásy jsou specifické a nedají se zezadu odepnout. Proto potřebuješ fusak, který má zezadu univerzální otvory.

Nový Cybex fusak Gold díky jeho měkké fleecové podšívce udrží dítě v teple a pohodlí. Má plno vlastností, jako jsou:

  • tepelná odolnost TOG 5 - vhodný do -10 °C,
  • voděodolné vnější materiály,
  • podšívka ve spodní části zabraňující znečištění od bot,
  • univerzální otvory pro jakýkoli systém bezpečnostních pásů,
  • nastavitelná kapuce,
  • zip pro rychlý přístup k dítěti,
  • několik úrovní druků,
  • lze vyprat při 30°C.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka