Jaký fusak pro zimní miminko do kočárku Easywalker Jimmey?

Zodpovězené
22. srp 2022

Ahoj,

budeme mít listopadově-prosincové miminko a kočárek Easywalker Jimmey. Originál fusak k Jimmey mi přijde v hluboké korbě příliš velký a hodí se spíše do sportovní části, protože do korby ho opravdu neumím moc vecpat.

Jaký fusak bys doporučila do hluboké korby pro zimní miminko?

Plánujeme jezdit i k prarodičům na sever, kde jsou zimy přece jen tužší. Koukala jsem na Elodie, Lodger a Emitex.

Jsou některé, které vyloženě pro můj případ nedoporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

máš pravdu, že fusak od značky Easywalker je určen pro sportovní část. Je příjemný a teplý, snadno se nasazuje. Z vnější strany je fusak voděodolný a udrží dítě v suchu i během deštivých dnů. Vnitřek fusaku je potažen měkkou tkaninou.

Do hluboké vaničky Easywalker Jimmey můžeš volit z množství fusaků a různého praktického příslušenství. To dotvoří jeho design a funkčnost, ochrání dítě v chladnějším období.

Populární a oblíbené značky jsou například Pinkie, Zopa, Petite&Mars nebo Cottonmoose. Volíš si podle velikosti dítěte, materiálu, designu a barvy.

Vlastně volíš jen podle toho, co se Ti líbí. Je už na Tobě, jestli zvolíš originální fusak značky Easywalker, nebo jiné populární značky. Důležité je zvolit správnou velikost fusaku, dle vnitřních rozměrů hluboké korby (79 × 34 cm).

Dokonce si ho můžeš dát i ušít na objednávku u některé šikovné maminky. V této době je tolik možností.

Abych nezapomněla zodpovědět Tvou otázku, zda některý fusak nedoporučuji. Ne, není takový fusak, který bych vysloveně nedoporučila. Každý fusak má uplatnění. Jen je třeba zvolit správnou velikost a vhodný materiál pro dané roční období, ve kterém ho budeš používat.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka