Jaký golfový kočárek do 25 kg je vhodný pro občasné použití do města pro 4leté dítě?

Zodpovězené
6. srp 2022

Ahoj,

hledám golfový kočárek do 25 kg pro občasné použití do města pro 4leté dítě. Ideální by bylo, kdyby byl lehký, skladný a dal se dát do pololehu.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

já osobně bych volila Hauck Sunny. Jedná se o 6,9 kg vážící kočárek, který má po složení kompaktní rozměry. Skládá se jednoručně. Má dostatečně dlouhou stříšku. Zádová opěrka jde až do úplného lehu. Je designově zajímavý a navíc je cenově přijatelný.

Podobným modelem je model Babystyle Hybrid Carryon, který má navíc zajímavý design.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka