Jaký je rozdíl mezi kočárkem Easywalker Jimmey a Easywalker Harvey3 Premium?

Zodpovězené
22. srp 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Easywalker Jimmey a Easywalker Harvey3 Premium.

Jaký je mezi nimi rozdíl?

Který z nich bude lepší volba?

Děkuji

Ahoj,

přece jen jeden podstatný rozdíl mezi modely existuje. Záleží jestli upřednostňuješ korýtkový typ sportovního sedadla, nebo úplný rovný leh.

Easywalker Harvey3 Premium je korýtkový typ kočárku. Jeho nákupní košík unese 5 kg nákup. Má možnost úpravy na tandemový kočárek pro dvojčata nebo věkově rozdílné sourozence. Má pěnová kola s možností dokoupení terénnějších nafukovacích pneumatik.

Easywalker Jimmey má úplný rovný leh a nákupní košík unese 10 kg nákup. Má gumová kola odolná vůči propíchnutí s odpružením a vlastnostmi, které připomínají nafukovací kola. Takže defekt s nimi nehrozí.

Ani s jedním z těchto kočárků neuděláš krok vedle. Jde jen o to, co upřednostňuješ.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka