Jaký je rozdíl mezi kočárkem Inglesina Quid2 a Joolz Aer+?

Zodpovězené
21. led 2024

Ahoj,

o kočárku Inglesina Quid2 a Joolz Aer+ nemůžu najít dost konkrétních zkušeností.

Jaký je rozdíl mezi těmito kočárky?

Chci, aby kočárek projel alespoň kočičí hlavy, kamennou dlažbu a rozbitý chodník ve městě.

Děkuji

Ahoj,

Joolz Aer+ vyšel jako novinka roku 2023. Od svého předchůdce Joolz Aer se liší dříve designovými změnami:

  • možností sklopení zádové opěrky do lehu,
  • složením spolu s novým kloubovým madlem,
  • vylepšenými popruhy,
  • měkčím sezením,
  • delší prodlužovací stříškou,
  • novým paprskovým designem kol,
  • přibyla možnost dokoupení LED osvětlení pro bezpečné procházky i za horšího počasí.

Předchůdcem Inglesina Quid2 je model Inglesina Quid z roku 2020, od kterého se liší především jednoručním složením i rozložením a vyšší nosností 22 kg.

Hodnocení a reálné zkušenosti maminek najdeš v naší Kočárkopedii u obou modelů.

Přestože mají kočárky menší kolečka a tvrdší odpružení, Quid2 a také Aer+ zvládají průjezd štěrkem, trávou v parku či kočičími hlavami.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka