Jaký je rozdíl mezi kočárkem Kinderkraft Everyday a Kinderkraft Nea?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila.

Jaký je rozdíl mezi kočárkem Kinderkraft Everyday a Kinderkraft Nea?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

největšími rozdíly mezi kočárky Kinderkraft Everyday a Kinderkraft Nea jsou:

  • Celkový design: Nea nepůsobí tak celkově mohutně jako Everyday.
  • Váha kočárku s nasazeným sportovním sedadlem: Nea je lehčí oproti Everyday o - 2,3 kg.
  • Odpružení: Nea má dvojité odpružení, které je citelnější.
  • Rozměry po složení: Nea má kompaktnější rozměr po složení.
  • Skládání: Neu je možné složit spolu s nasazeným sedadlem v jakémkoli směru. Everyday má možnost složení spolu se sedadlem nasazeným pouze ve směru jízdy.
  • Hluboká korba: Nea má uzavíratelná ventilační okénka, která jsou umístěna v prodlužovací XXL stříšce po jejím rozepnutí a na přední straně korby (tzv. panoramatické), příjemně tak ovlivňují proudění čerstvého vzduchu.
  • Složení hluboké korby: Korba Nea ušetří místo v kufru auta, protože má možnost složení na placku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka