Jaký je rozdíl mezi kočárky Cybex Balios S Lux a Muuvo Quick 3.0?

Zodpovězené
6. srp 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Cybex Balios S Lux a Muuvo Quick 3.0. Připadají mi víceméně stejné. Potřebovali bychom lehce skládatelný městský kočárek ve dvojkombinaci v ceně do 15 000 Kč. V bytovce máme jen malý výtah a kočárek se bude skládat denně, aby mohl být v bytě.

Jaký je rozdíl mezi kočárky Cybex Balios S Lux a Muuvo Quick 3.0?

Který z nich je lepší?

Můžeš poradit i jiný?

Děkuji

Ahoj,

hlavním rozdílem je typ kočárku a jeho následné využití v různých terénech. Cybex je městský typ kočárku, oproti tomu Muuvo je vesnickým typem.

Osobně jsem měla staršího předchůdce Cybex Balios S Lux a mezi ním a Lux-kom nejsou velké rozdíly. Jeho mínusem jsou kola, která se můžou rychle opotřebovat. Pokud s ním budeš chodit i na výlety, tak se může konstrukce rozhrkat. Skládání je těžší na naučení, je třeba k tomu cvik. Ale dá se složit se sedadlem nasazeným v jakémkoli směru. Tuto funkci Muuvo nemá, ten složíš pouze se sedadlem nasazeným v jednom směru. Plusem Cybexu je i jeho XXL stříška anebo také měkké sedadlo s bočnicemi.

Oproti němu má Muuvo Quick 3.0 zase jiné výhody a plusy. A to snazší skládání. Minusem je, že po složení nestojí. I on má XXL stříšku a měkké sedadlo, ale tedy bez bočnic. Má však ve výbavě nánožník, moskytiéru a přebalovací tašku. A největším plusem je jeho hluboká korba. Ta má ventilační i panoramatická okna. S ní se vanička Cot S, kterou má Cybex, nemůže rovnat.

Skutečně záleží na Tvém vkusu. A pak, jsou to maličkosti, které víceméně oželíš.

Osobně Ti však raději doporučuji Muuvo. Je to sice polský kočárek, ale jeden z těch lepších a kvalitnějších.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka