Jaký je rozdíl mezi kočárky Jane Rider, Jane Crosswalk a Jane Kawai?

Zodpovězené
10. říj 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně rozdílu mezi kočárky.

Jaký je rozdíl mezi kočárky Jane Rider, Jane Crosswalk a Jane Kawai?

Uvažuji nad Jane Ride, ale nevím jestli je to správná volba.

Mé požadavky:

  • otočný,
  • pro vyšší rodiče,
  • i do terénu,
  • odpružený,
  • dolehu na spánek.

Děkuji

Ahoj,

hlavním rozdílem Jané Kawai je, že je to kočárek nekorýtkového typu. Zádová opěrka spolu s opěrkou nohou vytvoří téměř úplný leh. Má kola a odpružení vhodné na rovnější vesnici, ale na hrbolatější terén není stavěný. Jeho nástavby jsou položeny výše na konstrukci a se svou teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojetí (od 91 do 105 cm) je vhodný pro středně vysoké rodiče.

Jané Crosswalk je nekorýtkový typ kočárku. Má kola o něco větší a s podstatnějším dezénem, ​​díky čemuž zvládne všechny druhy terénů. Má teleskopickou rukojeť nastavitelnou v rozmezí od 85 do 107 cm.

Jané Rider je korýtkový typ kočárku, vhodný do města, ale maminky ho pozitivně hodnotí i v terénu. Je stavěný pro vysoké rodiče, a to hlavně díky svým výše umístěným nástavbám na konstrukci. Má otočnou rodičovskou rukojeť, kterou si nastavíš ve výškách od 85 do 110 cm.

Všechny tři modely mají nižší 15kg nosnost sportovního sedáku a vyšší váhu konstrukce. Po složení jsou méně skladné.

Takové je krátké zhodnocení kombinace parametrů, které od kočárku očekáváš:

  • Kawai: jde do lehu, ale má nízkou rukojeť,
  • Rider: je korýtkový, ale má nejvyšší rukojeť,
  • Crosswalk: je nekorýtkový a má kola vhodná do terénu, ale nevím, jestli výška rukojeti bude pro Tebe dostačující.

Pokud nevadí korýtko, pak si prohlédni model Easywalker Harvey3 nebo jeho starší ročníky. Je vhodný do terénu, a to díky možnosti dokoupení sady terénnějších nafukovacích kol. Nástavby má výše položené na konstrukci a teleskopicky nastavitelná rodičovská rukojeť je vhodná pro vyšší a středně vysoké rodiče.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka