Jaký je rozdíl mezi Valco Baby Snap Duo a Valco Baby Snap Ultra Duo?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

chci se zeptat na funkční rozdíl mezi kočárky Valco Baby Snap Duo a Valco Baby Snap Ultra Duo.

Je mezi nimi nějaký významný rozdíl?

Cena se mírně liší a nevím, jestli to souvisí jen s jiným typem zakončení sedací části ve sportovní verzi.

Děkuji

Ahoj,

mají jediný rozdíl. Je to funkce otočení sportovního sedadla v obou směrech jízdy. Toto odlišení je výrobcem udáváno právě slovem Ultra v názvu kočárku.

Valco Baby Snap Duo tedy není otočný.

Valco Baby Snap Ultra Duo je otočný model.

Jinak se tyto modely od sebe funkcemi neliší. Jsou totožné.

Pokud najdeš v názvu kočárku navíc slovo Tailormade, pak to znamená, že jsou použity designové prémiové látky. Madla a rukojeť jsou z designové ekokůže. Je to označení pro vyšší prémiovou třídu látek, který jej posouvá do vyšší třídy. Jeho základní ne-denimová (neprémiová Tailormade) verze má látky, které se kvalitou (když je chytíš do ruky) podobají jako takové té klasické „šusťákovině“.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka