Jaký je sportovní kočárek Easywalker Quatro?

Zodpovězené
27. kvě 2019

Dobrý den,

jaký je prosím sporťák Easywalker quatro?

Děkuji, přeji hezký den.

Ahoj!

Easywalker Qtro

Easywalker Qtro Plus

je kočárek odolný, robustní, široký (65 cm je opravdu dost). Je však také pevný, stabilní a bytelný - vydrží toho hodně. Zvládne i terén, ale hodilo by se mu podle mě trochu více odpružení (nečekej jízdu jak na obláčku, především pro dítě). Vytkla bych i stříšku, která není nejmenší - ale s rozšiřitelným odzipsovaním (které nemá) by to bylo lepší.

Je to však starší model, který mimo ČR již téměř vůbec není v nabídce, protože tato značka (a také ostatní značky) se již posunuly trochu dále. Což však neznamená, že je špatný - ne, ne, naopak to, že jde stále na odbyt je důkazem, že se jedná o oblíbený a kvalitní model. Jen už prostě technologicky (i designově) nemá vše, co by teoreticky už mohl mít.

Pro reálné zkušenosti doporučuji podívat se i na zkušenosti maminek na české Kočárkopedii: https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/easywalk...
a případně i na slovenské Kočíkopédii: https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/easywalke...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.