Jaký kočárek do letadla a na přesuny po pláži doporučuješ pro 16měsíční dítě?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro 16měsíční dítě, vhodný pro dovolenou do letadla a k moři. Jedná se jen o přesun po městě, na pláž, případný spánek.

Můžeš mi poradit vhodný kočárek?

Děkuji

Ahoj,

pokud bych to brala jako investici a zároveň pokračovací kočárek do konce kočárkovacího období, tak Ti jednoznačně doporučuji mnou vyzkoušený Easywalker Jackey. Přečti si také moji podrobnou recenzi. Je sice dražší, ale za tu kvalitu, variabilitu a možnosti využití skutečně stojí.

Momentálně je nejpopulárnějším a dražším cestovním kočárkem Joolz Aer. U mě má mínus za nemožnost lehu. Podobným modelem je novinka Bugaboo Butterfly. Můžeš si o něm přečíst podrobnější krátký článek.

Pokud chceš kočárek za babku, tak koukni na Petite&Mars Cross. Dostává se do popředí a maminky ho velmi dobře hodnotí, i když je to další novinka. I o něm si můžeš přečíst podrobnější krátký článek.

Případně zvaž ultraskladný Cybex Libelle.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka