Jaký kočárek doporučuješ na vesnici, kde je štěrková cesta, rovina a písek?

Zodpovězené
27. črc 2022

Ahoj,

potřebuji kočárek, který je vhodný do terénu.

Jaký kočárek doporučuješ na vesnici, kde je štěrková cesta, rovina a písek?

Je kočárek na fotce vhodný kandidát?

Je lepší koupit nový z obchodu nebo z bazaru?

Děkuji

Ahoj,

určitě je lepší koupit kvalitní bazarový než nekvalitní nový.

Bohužel na fotce dobře nevidím odpružení a typ kol. Takže nemůžu říct, jestli je dobrý kandidát.

Na vesnici je vhodný bazarový model Bugaboo Fox 2. Je lehký, prostorný a skladný. Má dobré odpružení a velké pneumatiky plněné pěnou. Ty projdou štěrk, trávu, písek a nerovný terén.

Cenově dostupným novým modelem je Kinderkraft Nea. Je o 2 kg těžší, ale i přes to je skladný, kompaktní a dobře ovladatelný. Díky dvojitému odpružení všech čtyř kol zvládne i náročnější terén. Přitom se jeho nenafukovacím pneumatikám plněným pěnou vůbec nic nestane.

Zkus být příště konkrétnější.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka