Jaký kočárek pro 14měsíční dítě, které váží 15 kg?

Zodpovězené
18. srp 2022

Ahoj,

potřebovala bych doporučit kočárek pro syna, který má 14 měsíců a váží 15 kg. Cena do 6 500 Kč. Měli jsme Bebetto, ale ten je dost těžký. Hledám něco s lehčí konstrukcí.

Našla jsem Carrello Bravo Plus.

Jaký je to kočárek?

Bude pro nás vhodný?

Děkuji

Ahoj,

Carrello Bravo Plus je novinkou na trhu. Proto není dostupných moc recenzí a hodnocení. Viděla jsem ho už ale osobně. Také jsem shlédla podrobnou recenzi, kterou dělala reálná maminka s cca 2,5letou holčičkou. Mohu říci, že je to kočárek podobný kvalitě značky Baby Design. Kočárky této značky patří k dobře hodnoceným.

Je to skvělý model nejen do města, ale i na výlety. Kola jsou dobře odpružená a zvládají nerovný terén. Zároveň je skladný. Se svou nízkou pouhou 9,9 kg váhou patří k lehčím modelům.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka