Jaký kočárek pro lednové miminko?

Zodpovězené
21. zář 2022

Ahoj,

snažím se najít kočárek, který by vyhovoval mně i muži. U prvního dítěte jsme měli ABC Design Salsa 4 2019. Byla jsem s ním více méně spokojená, ale teď bych chtěla jiný, jelikož tento nám už dosloužil. Měla jsem problém zejména s pěnovými kolečky a korýtkovým sezením, neboť v autě zabíral příliš mnoho místa a s manželem dost cestujeme.

Nyní se snažím najít kočárek který:

  • je skladný ( sportovní část lze složit celá i s konstrukcí),
  • má jiná než pěnová kola (můžou být i nafukovací i gelová),
  • má velkou hlubokou korbu,
  • sportovní část se dá dát do úplného lehu,
  • má velkou stříšku jak na hluboké korbě, tak i na sportovní části,
  • je vhodný i do mírného terénu,
  • hledám dvou nebo trojkombinaci s cenou max. do 12 500 Kč - pokud se jedná o bazarový kočárek.

Manžel měří 182 cm a já 172 cm.

Který bys doporučila?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

jednoznačně doporučuji model Tutis Sky. Je to všestranný kombinovaný kočárek ve stylovém designu. Má hliníkovou konstrukci s nafukovacími koly a plně pneumatickým nastavitelným odpružením. Díky tomu Tě svými jízdními vlastnostmi nezklame v žádném terénu.
Prostornou hlubokou korbu má vybavenou měkkou matrací, madlem pro přenos a potěší i možnost houpání. Výhodou je i její možnost složení na „placku“, takže nezabere moc místa.

Sedadlo sportovní části je plně otočné a disponuje měkkým polštářem pro menší děti i zvýšeným nánožníkem. Můžeš jej polohovat až do téměř úplného lehu, a to v zádové i nožičkové části. Stříšku můžeš prodloužit nejen kšiltem, ale také dvojnásobným rozzipováním s jednou ventilační částí.

Podobným cenově dostupným modelem je Kinderkraft Nea. Můžeš si o něm přečíst podrobnější krátký článek.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka