Jaký kočárek pro novorozence do 30 000 Kč?

Zodpovězené
29. zář 2023

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem kočárku pro novorozence, očekávaného koncem března 2024.

Oba rodiče vyšší (173 a 180 cm). Hlavně aby zvládal provoz ve městě i kočičí hlavy a procházky lesem. Ideálně lehčí váhy. Cenový limit 30 000,-.

Děkuji

Ahoj,

ještě máte dostatek času na výběr kočárku, proto Ti doporučuji s výběrem trošku počkat. Na trh pomalu přicházejí kočárky pro rok 2024, které by vám mohly vyhovovat.

Například Thule Urban Glide 3 byl vylepšen. Má nové barevné a prostornější vaničky, nový design stříšky, přibylo polohování nožiček.

Zároveň s ním na trh přichází i jeho 4kolová verze. Spuštění prodeje je výrobcem stanoveno na únor 2024.

Podobným modelem pro rok 2024 je i Moon Piú, který je na rozdíl od Thule již v prodeji. Je to moderní a designový kočárek nejen pro městský terén. Tak jako většina kočárků značky Moon, i Piú je stavěný pro vyšší rodiče.

Do pozornosti Ti určitě dávám i model Britax Smile 5Z. Více o něm a také o jiných vhodných modelech pro Tebe se dočteš zde:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka