Jaký kompaktní kočárek doporučuješ pro 2,5leté dítě?

Zodpovězené
29. črc 2022

Ahoj,

hledám kompaktní kočárek, který má rozměry příručního zavazadla. Našla jsem jich víc, ale nejsem si jistá, který je vhodný pro 2,5letého synka. Chci, aby se tam i pohodlně vyspal. Je hubený a délku má 87 cm. Cenově do 5 000 Kč.

Dívám se Casualplay Downtown, Casualplay Up, Petite&Mars Up., CBX Etu Plus, Maxi-Cosi Lara².

Je některý z těchto kočárků vhodný?

Je i jiný, který můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

Casualplay Downtown a CBX Etu Plus mají nízkou 15 kg nosnost. Downtown navíc nemá rozměr příručního zavazadla, protože se skládá na deštník.

Kočárek Casualplay Up neznám, nespletla ses v názvu? Nemůžu ho najít ani na google.

Maxi-Cosi Lara² a Petite&Mars Up. jsou si velmi podobné. Jsou to lehké kočárky, které jsou skvělým společníkem na dovolenou.

Podobným a cenově dostupným modelem je i kočárek MoMi Estelle.

Pokud chceš větší, až 22 kg, nosnost, tak si prohlédni Petite&Mars Cross. Nedávno jsem o něm psala článek. Jeho využití je nejen na dovolenou. Snadno se ovládá a dobře se s ním manipuluje. Díky celogumovým velkým kolům a odpružené konstrukci hravě zvládne jízdu městem i procházky v přírodě. Průměr předních kol je 18 cm a zadních až 20 cm. V případě potřeby jej jednoduše zajistíš centrální brzdou.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka