Jaký levný cestovní kočárek s větší nosností a delším lůžkem?

Zodpovězené
11. led 2023

Dobrý den,

vím, že otázek ohledně cestovních kočárků už tu bylo položeno hodně, ale v odpovědích jsem nenašla úplně to, co hledám.

Sháním cestovní kočárek (především do letadla, takže lehký a skladný), který bude mít nosnost více než 15 kg a bude mít dlouhou ložnou plochu. Kdyby měl ještě nastavitelnou rukojeť (vyšší rodiče), byl by to bonus.

Našla jsem si (v bazaru; již se bohužel nevyrábí) Gesslein S8 buggy, který má větší nosnost a vyšší rukojeť, ale lůžko moc dlouhé není. Oproti tomu jsem našla dlouhé lůžko u Cam Giramondo, ale zase je pouze do 15 kg.

Upřednostňuji levnější kočárek.

Můžete mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

je obtížné najít kočárek vhodný právě pro Tebe, protože se Tebou zadaná kritéria navzájem vylučují.

Gesslein S8 Buggy má 48cm výšku zádové opěrky, což není málo. Celková délka ložné plochy není prvořadé kritérium, protože může být zkreslující.

Cam Giramondo má nižší 15kg nosnost, ale zároveň je určen pro nižší rodiče, a to díky 100cm výšce fixní rodičovské rukojeti.

Prohlédni si cenově dostupnější model vhodný pro vysoké rodiče Peg-Pérego Selfie. Je to lehký a kompaktní sportovní (cestovní) kočárek, který je vhodný pro použití od narození do 17 kg. Pyšní se trendovým stylem a městskými prvky. Jeho zádovou opěrku lze sklopit do skoro úplného lehu.

Dalším cenově dostupný modelem je i kočárek Cam Compass 2.0, který je skvělým lehkým, skladným a praktickým cestovním kočárkem. K jeho výhodám patří možnost sklopit zádovou opěrku do úplného lehu. Má odolná kola, která jsou docela fajn odpružená. Stříšku má také na tento typ kočárku velikosti XL rozměrů. Určitě bude skvělým společníkem. Výška rodičovské rukojeti je 104 cm.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.


Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka