Jaký levný sportovní kočárek na dovolenou pro dvouleté dítě?

Zodpovězené
30. črc 2022

Ahoj,

hledám kočárek na dovolenou. Ne na palubu, předávám ho u letadla.

Mé požadavky:

  • nosnost 22 (25) kg,
  • xxl stříška,
  • když v něm dítě sedí byl mírně chráněn i z boku kočárku,
  • co nejlevnější, ale nechci bazarový.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

cestovní kočárek (ne rozměr příručního zavazadla) a 22 - 25 kg nosnost, trošku nejdou dohromady.

Velkou škodou je, že jsi mi nenapsala váhu a věk Tvého dítěte.

Pokud chceš ale kočárek s většími koly, který využiješ nejen na dovolenou. Zkus si prohlédnout Cybex Eezy S+². Má boční chránění. Větší kola, která jsou dobře odpružená. Vím, že maminky si tento model pořizují. A jezdí s ním na dovolené k moři.

Podobným modelem je Euro-Cart Volt Pro. Je cenově dostupný, ale je to znát na kvalitě modelu. Kola působí plastově a uměle. A také látka není tak kvalitní jako u Cybexu.

Dobrou volbou by mohl být Petite&Mars Cross. Snadno se ovládá a dobře se s ním manipuluje. Díky celogumovým velkým kolům a odpružené konstrukci hravě zvládne jízdu městem, ale také procházky v přírodě. Průměr předních kol je 18 cm a zadních až 20 cm. V případě potřeby jej jednoduše zajistíš centrální brzdou. Je kompaktní po složení a nosnost sedadla má 22 kg. Hodnocení maminek na tento model, jsou také pozitivní. Zkus si o něm přečíst krátký článek.

Popřípadě si prohlédni o něco dražší model Easywalker Jackey. Nedávno jsem o něm napsala podrobnou recenzi. Možná Ti bude vyhovovat.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka