Jaký máte názor na Zopa Move a autosedačku této značky?

Zodpovězené
16. zář 2019

Dobrý den,

zajímal by mě váš názor na (kombinovaný) kočárek Zopa Move a autosedačku-vajíčko od této značky. Uvažuji o jeho koupi.

Děkuji za názor!

Ahoj!

Začnu s kočárkem Zopa Move

Zopa Move

je podle mě na svou cenovou a výkonnostní kategorii fajn kočárek s pěkným designem, rozumným zpracováním a pohodlnou sedací částí, jakož i jejím skládáním i spolu s konstrukcí. Vytkla bych zase spíše kratší stříšku - zejména vleže - a pro vysloveně starší dítě i ne až tak dlouhou plochu na ležení. Jako kombinovaný kočárek již od narození, a tedy pro městské rodiče, ho však považuji za jeden z vydařenějších - i když silně mu v mých očích konkuruje Cybex Balios S,

Cybex Balios S

který bych já osobně asi upřednostnila. Move však na některé maminy působí pevněji, a proto je jistě také vhodnou volbou, zvláště pokud toto je tvůj požadavek.

Co se týče autosedačky X1 Plus, vypadá super, působí pohodlně a bezpečně, ale ... ADAC testy, ani jiné podstatné výsledky testů k ní dostupné nejsou. To, že ji někde někdo ohodnotil pozitivně, nebo si stránka dá (marketingově) k produktu pět hvězdiček, mi nepřijde důležité. Proto já osobně bych, protože autosedačka Zopa se připojuje pomocí adaptérů typu Maxi-Cosi, opravdu raději volila bezpečnou a testovanou autosedačku těchto lepších značek, tedy zejména Maxi-Cosi, nebo potom Cybex, Kiddy, z levnějších ale dobrých Joie... všechny sednou na stejné adaptéry.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.