Jaký otočný kočárek vydrží delší období?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

vystřídala jsem už spoustu kočárků a momentálně máme Carrello Bravo Plus 2023 a Zopa Move. Nejvíce nám vyhovuje Zopa, protože je otočná a více nám vyhovuje, když máme dcerku otočenou k sobě. Problém ale je, že má hlavičku ve stříšce, proto jsem se dívala na novinku Moon Reasa Sport 2024. Moc se mi líbí, ale už se mi moc nechce investovat do dražšího kočárku. Měla jsem už i Cybex Balios 2023, ale ten byl úzký. Plus stříška byla velmi labilní a nevhodná na zimu, tak jsem ho nakonec prodala.

O kolik centimetrů je větší v sezení je Moon Sport 2024?

Děkuji

Ahoj,

ve srovnání se Zopa Move je Moon Sport o pár cm prostornější. Ale není to zase až tak podstatná výška, aby Ti dlouhodobě vyhovoval. Otočné kočárky mívají užší a méně prostorná sedadla oproti neotočným kočárkům.

Pokud je tedy otočnost prioritní a nechceš už do kočárku moc investovat, tak uvažuj nad kvalitnějším bazarovým modelem kočárku.

Na co si dát pozor před koupí kočárku z bazaru? - i na toto téma jsme natočili video, které Ti sem připínám.

Mohu Ti doporučit model Easywalker Mosey+. Ten má větší kola, nižší váhu a prostorné otočné sportovní sezení, které má i vyšší 20kg nosnost.

Podobným levnějším a dobře hodnoceným otočným sportovním modelem je i Valco Baby Snap Ultra Tailormade.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka