Jaký otočný sportovní kočárek doporučuješ pro 7měsíční dceru?

Zodpovězené
26. črc 2022

Ahoj,

chtěla bych koupit pro dceru skladný, lehký, designový sportovní kočárek, který se snadno skládá, nezabírá moc místa a je vhodný i na cestování. Může být korýtkový, nebo i nekorýtkový.

Dobré by bylo, kdyby kola zvládla i horší terén. Chci, aby měl delší stříšku s otvorem.
Důležité je, aby byl otočný a aby se k němu dala koupit do budoucna i hluboká korba.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem právě odpověděla. Zmíněné kočárky doporučuji i Tobě. Určitě si mezi nimi vybereš ten správný model.

Já Ti z nich nejvíce doporučuji model Zopa Quest. Ten by byl pro Tebe nejvhodnější. Je lehký a kompaktní po složení. Později můžeš přikoupit hlubokou korbu. Má síťované sedadlo, které je do teplých letních dnů jako stvořené. Na zimu ho zase překryješ vyjímatelnou vložkou. Odpružení všech čtyř kol z tvrzené pryže umožňuje hladkou jízdu i nerovným terénem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka