Jaký pevný kočárek do terénu i města pro 16měsíčního syna?

Zodpovězené
20. led 2024

Ahoj,

chtěla bych poradit pevný golfáč do terénu i do města, dobře manipulovatelný a pro 16měsíčního syna dostatečně komfortní - tzn. i na spaní a s ochrannou stříškou. Potěšil by i větší prostor pod kočárkem - třeba na nákup.

Dále bych ráda tip na kvalitní vložku do sporťáku, která bude perfektně sedět, je příjemná na posed, ale i praktická.

Jaký kočárek splňuje moje požadavky?

Děkuji moc

Ahoj,

doporučuji Ti prohlédnout si kočárek Moon Zac. Je to cestovní, ale také městský typ sportovního kočárku. Je vhodný pro cestování, časté přesuny autem a je vhodný i jako pokračovací kočárek pro starší dítě na výlety. Díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. Výška fixní rodičovské rukojeti pasuje spíše nižším a středně vysokým rodičům. Nízká hmotnost, snadná manipulovatelnost a odpružená velká kola mu zaručují velmi dobré jízdní vlastnosti.

Podobným modelem je Espiro Fuel. Je to také cestovní typ kočárku s jednoručním složením do velikosti příručního zavazadla. Je vhodný pro cestování, pro časté přesuny autem, pro výlety a do města. Po složení není třeba ani hledat místo, kam kočárek opřít. Stojí sám, což šetří místo při uskladnění. Nízká váha a výborná manipulovatelnost umožňují jeho jednoruční ovládání. Sportovní sedátko je prostorné s možností nastavení do skoro úplně rovného lehu s malým sklonem. Má na svůj typ odolná a odpružená bezúdržbová kola plněná gelem.

Případně oblíbený a populární model Easywalker Jackey XL. Nebo ještě podobná, ale cenově dostupnější, varianta v podobě MoMi Estelle Dakar.

Do těchto kočárků nepotřebuješ ani kupovat vložku či podložku, jelikož mají dostatečně měkké polstrování sedadel.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka