Jaký sportovní kočárek je vhodný do menšího kufru?

Zodpovězené
21. zář 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek do menšího kufru. Dítě má 6 měsíců a sportovní kočárek z trojkombinace nám k cestování nevyhovuje. Do Toyoty se nevejde.

Požadavky:

  • lehký,
  • menší, aby se rychle složil, poskládal,
  • aby se dal dát i do úplného lehu,
  • auta máme Toyota Yaris 2003 a Kia Ceed 2013,
  • cena nerozhoduje.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

není-li cena podstatná a chceš pro své dítě maximální pohodlí, tak určitě doporučuji kočárkovou novinku Easywalker Jimmey. Je to kočárek, který má jako jeden z mála naprosto rovný leh. Je designově propracovaný a nabízí dítěti maximální pohodlí. Jeho stříška má XXL rozměry. Má zabudované ventilační i náhledové okénko. Po složení do auta je opravdu praktický. Nedávno jsem o něm napsala i podrobný článek, který si můžeš přečíst.

Podobným modelem, který je určen pro vysoké rodiče je Baby Jogger City Sights.

Pokud však potřebuješ doplňkový kočárek, který budeš primárně využívat pouze k cestování, pak si prohlédni neotočný model Cybex Eezy S+². Je to ultralehký a ultraskladný sportovní kočárek, který je ideální pro cestování díky svým opravdu kompaktním rozměrům. Má větší kola, která zvládají i nerovný terén.

Podobným, ale otočným modelem je Cybex Eezy S-Twist+². Jeho minusem je však menší stříška.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka