Jaký sportovní kočárek je vhodný do terénu, na lesní cesty s kořeny, louku, pole?

Zodpovězené
11. bře 2019

Dobrý den,

existuje na trhu pořádný sportovní kočárek vhodný do terénu? Terénem myslím skutečný terén jako jsou lesní cesty s kořeny, neposečená rozblácená louka, zasněžené pole...Hledám něco skutečně dobře odpruženého s nafukovacími kolečky a hodně stabilního (rozhodně ne trojkolku). Představuji si něco, co se jízdními vlastnostmi bude hodně přibližovat kočárkům typu Roan Marita nebo Inglessina Magnum.

Po marném hledání jsem ochotna přijmout i vyšší hmotnost a neskladnost, na ceně nezáleží.

Děkuji

Ahoj!

Za mě jednoznačně Britax Go Big 2.

Britax Go Big2

Zkoušela jsem čistě Britax Go a neměl problém s žádným terénem, ​​a Go Big je ještě vylepšenější a s koly s reálnými pneumatikami. Stabilní kočárek, neskutečné odpružení, mnoho vychytávek. Za mě ano, i do terénu.

Britax Go

Kromě Britax by za mě byly jednou z nejjednoznačnějších voleb také kočárky Emmaljunga - najdeš mezi nimi klasičtější i modernější modely. Z těch s otočnými předními koly bych já osobně pro tvé potřeby zvažovala asi jen modely Super Viking nebo Edge Duo S s Outdoor koly.

Emmaljunga Super Viking

Emmaljunga Edge Duo S

"Moderním retro" typem, tedy s klasickým podvozkem s neotočnými koly no mnohými moderními prvky by byl Navington Corvet, což by mohl být zajímavý hybrid tvých požadavků.

Navington Corvet

A jen malá poznámka - kvalitní tříkolky naopak do terénu určeny jsou a jednoznačně nejsou nestabilní. Mluvím však reálně o kočárcích přímo na takové užívání určených, například
Mountain Buggy Terrain V3.

Mountain Buggy Terrain V3

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.