Jaký sportovní kočárek pro hubenou 2,5letou dcerku?

Zodpovězené
17. led 2024

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který je:

  • odpružený, alespoň částečně,
  • má polohovatelnou opěrku nohou,
  • nosnost asi do 15 kg stačí,
  • aby byl pohodlný na spánek do cca 100 cm,
  • přijatelná cena, i zde z bazaru do 2 500 Kč.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si model ABC Design Okini. Má výšku zádové opěrky 51 cm, možnost sklopení zádové opěrky do skoro úplného lehu. Vyšší 22kg nosnost sportovního sedadla je výhodou, například při případném prodeji po ukončení kočárkovacího období. Oceníš také mimořádně prostorný nákupní košík a rychlé složení jednou rukou do kompaktních rozměrů.

Na co si dát pozor před koupí kočárku z bazaru?" I na toto téma jsme natočili video, které Ti sem připínám.

Podobnými modely jsou Mamas&Papas Armadillo XT, Baby Monsters Alaska nebo Carrello Bravo Plus. Ten je novinkou, která je cenově dostupná. Je to skvělý model do města i na výlety. Kola jsou kvalitně odpružena a zvládají vesnický terén. Zároveň je skladným typem městského, sportovního, pokračovacího kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka