Jaký sportovní kočárek s kolmým sezením doporučuješ pro 18měsíční dítě?

Zodpovězené
30. srp 2022

Ahoj,

s manželem hledáme ideální kočárek pro naše 1,5leté dítě, které nechce sedět v každém kočárku. Aktuálně máme již třetí kočárek (Kinderkraft Indy), který ovšem stále není ideální.

Kočárek by měl splňovat:

  • sportovní kočárek,
  • nosnost min. 15 kg,
  • váha - co nejlehčí (11 kg),
  • cena - do 5 000 Kč,
  • terén - město i turistika (vhodný i na zimu),
  • nezbytná podmínka kolmé sezení (ten co máme nyní je jen do pololehu a je to velký boj),
  • dostatečný prostor pro nožky,
  • snadná skladatelnost.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

pokud je jedinou překážkou chybějící kolmý sed, tak nevím jestli jsi slyšela o možnosti použití univerzálního pásu. Ten dokáže i šikmější sedák kočárku přeměnit na kolmý sed. Dělá se to připevním pásu kolem konstrukce a za jeho zádovou opěrku. Ta se tak zafixuje v přímější poloze. Nestojí moc.

Dá se použít na skoro všechny kočárky a také na Tvůj model Kinderkraft Indy.

Pokud chceš kočárek s kolmým sedem, pak doporučuji Lionelo Bell nebo Lionelo Annet Tour.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka