Jaký zimní fusak do kočárku Anex Sport Foxy?

Zodpovězené
8. srp 2022

Ahoj,

po dcerce máme kočárek Anex Sport Foxy a přemýšlím ohledně fusaku.

Jaký zimní fusak můžu dát do sportovní verze?

Syn bude mít v únoru rok. Líbí se mi zipové zapínání. Jiné požadavky nemám.

Děkuji

Ahoj,

do Tvého kočárku Anex Sport Foxy, můžeš volit z množství fusaků a různého praktického příslušenství. To dotvoří nejen design, ale je také funkční.

Populární a oblíbené značky, jsou například Pinkie, Zopa, Petite&Mars nebo Cottonmoose. Volíš si podle velikosti dítěte, materiálu, designu a barvy.

Vlastně podle toho, co se Ti líbí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka