Jakými adaptéry propojím Cybex Balios M a vajíčko Cybex Aton 5?

Zodpovězené
25. lis 2023

Ahoj,

chtěla bych pořídit sportovní kočárek Cybex Balios M, ale zatím bych využívala jen konstrukci na autosedačku značky Cybex Aton 5.

Existují adaptéry pro takové propojení?

Děkuji

Ahoj,

ke spojení kočárku Cybex Balios M a autosedačky – tzv. vajíčka Cybex Aton 5 potřebuješ adaptéry z připojeného obrázku – tzv. adaptéry Cybex M-Serie.

Jsou použitelné ke kočárkům – Cybex Agis M-Air, Cybex Balios M, Cybex Eternis M, Cybex Iris M -Air, a autosedačkám – Cybex Aton 4, Cybex Aton 5, Cybex Aton M.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka