Je Babystyle Oyster Zero v barvě Lavender jen Gravity, nebo je v této barvě i starší model?

Zodpovězené
15. pro 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila o kočárku.

Je Babystyle Oyster Zero v barvě Lavender jen Gravity (ten nejnovější), nebo je v této barvě i starší model?

Děkuji

Ahoj,

tyto, i jiné podrobné informace o kočárku, najdeš v našem podrobném Modro-koníkovském popisu v odstavci, který je věnován Barevným variantám. U modelů Babystyle Oyster Zero Gravity* je uvedeno:

  • Pro rok 2022 vyšel na trh v barvách: Mustard, Pepper, Tonic a Mercury.
  • Pro rok 2023 vyšel na trh v barvách: Lavender, Moon, Fossil a Twilight.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka