Je hluboká část kočárku Easywalker Harvey2 vhodná i pro listopadové dítě?

Zodpovězené
8. zář 2022

Ahoj,

chci se poradit ohledně hluboké části kočárku Easywalker Harvey2

Je hluboká část vhodná i pro listopadové dítě?

Podle recenzí je maličká.

Děkuji

Ahoj,

pokud bude dítě větší (má predispozici nebo je to vidět na ultrazvuku), tak by mohl být kočárek nevhodný. Easywalker Harvey2 má hlubokou korbu o vnitřních rozměrech 75x31 cm. Já osobně jsem měla hlubokou korbu o rozměrech 72x32 cm pro dítě narozené v říjnu, a pohodlně mi do ní v zimě vešel také s fusakem. Do sportovní části přecházel v 6. měsíci, takže celé zimní období byl v pohodě. Kdybych ale měla dítě narozené dříve, tak korba by byla malá. POZOR na pěnová kola, protože pravděpodobně jdeš kupovat kočárek z bazaru. Na Harvey2 se však dala dokoupit i nafukovací kola, tak si jejich materiál před koupí prověř.

O Harvey2 byla na MK napsána podrobná redakční recenze, kterou si můžeš přečíst.

Jaký je rozdíl mezi Harvey2 a Easywalker Harvey3? Přečti si mou nedávnou odpověď.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka