Je hluboké korba z původního Britax Smile kompatibilní s podvozkem Britax Smile III?

Zodpovězené
31. led 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně kompatibility hluboké korby.

Je hluboká korba z původního Britax Smile kompatibilní s podvozkem Britax Smile III?

Děkuji

Ahoj,

hluboká korba původního modelu Britax Smile je kompatibilní s podvozkem nového Britax Smile III. Na typu adaptéru se nic neměnilo a také rozměry hluboké korby zůstaly v původní velikosti.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka