Je Junama Space vhodný do malého města pro lednové dítě?

Zodpovězené
25. lis 2023

Ahoj,

na prodejně mi padl do oka kočárek Junama Space. Bydlím v malém městě a netuším, jestli je pro mě vhodný. Jen jsem našla nosnost 13 kg, to jej můžeme používat do jakého věku.

Chlapeček se nám narodí koncem ledna, cenově jsme ochotni dát tak do 17 000 Kč.

Je Junama Space pro nás vhodný?

Je lepší koupit jen hluboký a pak sportovní, nebo rovnou dvojkombinaci?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem model Junama Space v poradně srovnávala. Patří do kategorie těžších kočárků, jejichž váha může po čase mamince přestat vyhovovat. Moji odpověď Ti sem připínám, abych se neopakovala. Zároveň v ní najdeš i jiné mnou často doporučené modely kočárků, které by se Ti hodily a nemusela bys v krátké době uvažovat o koupi samostatného sportovního kočárku.

Osobně bych ve Tvé situaci nekupovala samostatný hluboký kočárek. Výběr na trhu je dost omezený. Jejich pořizovací cena je skoro stejná v porovnání s kvalitními dvojkombi kočárky.

Při výběru prvního kočárku je důležité zaměřit se hlavně na správný výběr sportovního sedala, neboť v něm Tvé dítě stráví dvojnásobek času oproti hluboké korbě. V té je dítě nejčastěji do cca 6 měsíců, navíc do 12 měsíců.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka