Je kočárek Bebetto Luca PRO kvalitní?

Zodpovězené
11. led 2024

Ahoj,

chtěla bych se zeptat na kočárek Bebetto Luca PRO. Termín porodu mám 4.4.2024. Bojím se té koženky.

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek?

Děkuji

Ahoj,

Bebetto Luca je kočárek, který je vzhledem k ceně kvalitou celkem fajn. Mně osobně na něm vadí umístění dětského madla, které je dále od dítěte, tedy nízko položené u nožek.

Luca má na výběr 2 provedení kočárků – Luca (látkové potahy) a Luca PRO (koženkové potahy). U obou vybíráš z trendy přírodních odstínů.

Osobně kůži na kočárcích moc nelibuji, protože i při špičkovém ošetřování má tendenci praskat. A řekněme si to na rovinu, popraskání na kůži nevypadá fajn a ničím ho nezakryješ. Oprava popraskané kůže není jednoduchá, levná a nováček si s ní jen tak hravě neporadí.

Pokud kůže, tak pouze na dětském madle či na rodičovské rukojeti. Ta lze většinou zakrýt potahem, nebo snadno zakoupit jako náhradní díl.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka