Je kočárek Junama Saphire kvalitní?

Zodpovězené
13. led 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárek Junama Saphire.

Je kvalitní?

Jaké jsou jeho plusy a minusy?

Děkuji

Ahoj,

Junama Saphire je kočárek vhodný pro vyšší rodiče. Tmavě laděná elegantní hliníková konstrukce s bezúdržbovými koly je v zadní části dvojnásobně odpružená. Kočárek tak můžeš tlačit městem, ale i horším – například vesnickým terénem.

Minusem u mě je poměr cena/výkon. Má velmi malou výšku zádové opěrky – pouhých 43 cm. To jej předurčuje ke kratšímu používání. Dítě kolem 1 – 1,5 roku se do něj už nemusí vejít, protože bude mít hlavičku na stříšce. Je méně skladný, protože skládání s nasazeným sportovním sedadlem není možné. Údržba lesklých plastových a kovových částí je náročnější, zároveň se snadno poškrábe.

Tento kočárek je prakticky stejným modelem jen v odlišném barevném a potahovém provedení jako Junama Mirror, Junama Glow, Junama Onyx - a další z kolekce značky Junama.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka