Je kočárek Riko Trex kvalitní?

Zodpovězené
17. lis 2022

Ahoj,

líbí se mi trojkombinace Riko Trex. Zdá se mi jako vhodná kombinace poměr cena výkon. Hodnotím však jen na základě článků na stránkách a videích na YouTube.

Jedná se o kvalitní kočárek?

Děkuji

Ahoj,

kočárky značky Riko jsou většinou pozitivně hodnoceny. Mezi jejich minusy však často patří praskající a hrkající konstrukce. Jejich konstrukce nejsou tak silné a mohutné. Také mají spoustu plastových spojů a nýtů, které ji oslabují. Jiné kočárky ve stejné cenové kategorii jsou pevnější, právě pro tyto odstraněné nedostatky. Riko konstrukce jsou nově vyráběny užší a s elegantnějším vzhledem.

Poměr cena/výkon je fajn. Nečekej moc a budeš překvapená. Pokud však očekáváš hodně, může se stát, že budeš v krátké době zklamaná.

Do stejné cenové kategorie patří kočárky jako Zopa Quest, Zopa Move Cross nebo Petite&Mars Trails. Moje ruka by sáhla po nich, protože jsou pevností konstrukce lépe řešeny.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka