Je konstrukce Petite&Mars Street kompatibilní se stříškou Petite&Mars Street+?

Zodpovězené
6. led 2023

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Petite&Mars Street.

Je konstrukce Petite&Mars Street kompatibilní se stříškou Petite&Mars Street+?

Pokud ne, tak které stříšky jsou kompatibilní s konstrukcí Petite&Mars Street?

Děkuji

Ahoj,

Petite&Mars Street+ stříšky nejsou kompatibilní s předchozím modelem Petite&Mars Street. Jsou totiž rozměrově a designově navzájem úplně jiné.

Nejsem si jistá, zda ještě někde zakoupíš stříšku na původní Street, protože jeho výroba byla v roce 2020 ukončena.

Zkus napsat výrobci, možná má ještě nějaké stříšky na skladě a bude Ti umět pomoci. Nebo si ji dej ušít od některé z šikovných maminek, které tuto službu nabízejí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka