Je kvalitnější a lehčí kočárek Cybex Priam, nebo Nuna Mixx Next?

Zodpovězené
20. pro 2022

Ahoj,

mám dva favority: Cybex Priam a Nuna Mixx Next. Měla jsem zaplacený Cybex, ale Vandastore na poslední chvíli zrušil moji objednávku. Za chvíli mám termín porodu a nemám kočárek. Musí být bez korýtkového sezení, lehký, ne mohutný.

Který z těchto dvou je lepší volba?

Děkuji

Ahoj,

nevím moc parametrů, protože jsi skoro nic nenapsala. Předpokládám, že jsi vyšší (170 cm a více), protože koukáš kočárky určené pro vyšší rodiče.

Kočárek Nuna Mixx Next v poradně velmi často doporučuji. Je to otočný model s dvojitým odpružením všech čtyř kol. Kola jsou větší, takže hravě zvládnou i nerovný terén vesnice. Výška teleskopické rodičovské rukojeti je od 96 do 112 cm, takže velmi vhodná pro středně vysoké a vysoké rodiče. Po složení má velmi kompaktnější rozměr podobný cestovnímu kufru.

Podobnými lehkými a praktickými cestovními modely kočárků, které jsou určeny pro vysoké rodiče, jsou Venicci Tinum Upline a Venicci Tinum 2.0. Jsou velmi oblíbené u influencerek a hereček.

Cybex Priam 4 zaujme hlavně svým výjimečným designem, který není napodobitelný. Podobným designovým kouskem je i Seed Papilio, ten má však rodičovské madlo nastavitelné pouze do výšky 102 cm.

Často v poradně doporučuji i kočárky značky Moon. Značka nabízí širokou škálu kočárků pro různé typy terénů, které mají elegantní design.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka