Je lepší kočárek Roan Bloom, nebo Inglesina Aptica XT?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

po dlouhém hledání zvažuji pro druhé miminko trojkombinaci Roan Bloom nebo Inglesina Aptica XT. Je pro mě důležitá velká hluboká korba, kvalitní odpružení, dobrý přístup do košíku, snadné skládání a celkově kvalitní provedení.

Roan Bloom má horší přístup do košíku a sportovní část lze skládat jen v protisměru. Inglesina Aptica XT zase není až tak odpružená a sportovní část je pro nás asi zbytečně velká. Nechávám si totiž Nuna Tavo, se kterým jsem spokojená. Plus jsem se zde dočetla o labilnější stříšce.

První trojkombinaci jsem měla Peg-Perego Book S Elite a ten byl pro mě tvrdý.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

zkusila jsi uvažovat nad tím, že bys koupila jen hluboký kočárek? Nebo jen nějakou dvojkombi z bazaru, na překlenutí období používání hluboké korby?

Roan Bloom a Inglesina Aptica XT sis velmi pěkně sama zhodnotila. Ani nemám co dodat.

Dobrou volbou by byl takový bazarový model Bexa Fresh. Má odpružená kola s gelem plněnými nízkoprofilovými pneumatikami. Ty poskytují vysoký komfort jízdy, srovnatelný s koly nafukovacími, avšak bez hrozby defektu. Kokosovou matraci v prostorné hluboké korbě (78 × 34 cm) můžeš pro starší miminko i napolohovat. Otočná polohovatelná rukojeť je nastavitelná do výšky až 112 cm.

Podobným modelem s koly z tvrzené gumy je Mutsy Nio. Má dobře přístupný nákupní košík a teleskopicky nastavitelné rodičovské madlo do 109 cm. Hluboká korba je dobře odvětraná a dostatečně prostorná. Dá se dokonce poskládat na placku, takže nezabere moc místa v kufru auta.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka