Je lepší volba Tutis Uno3+, nebo Adamex Belissa?

Zodpovězené
26. říj 2022

Ahoj,

přemýšlíme nad koupí Tutis Uno3+, nebo Adamex Belissa special edition.

Který z těchto kočárků je lepší volba?

Dítě se narodí koncem ledna.

Který z má lepší sportovní část?

Budeme jej využívat pro klasické procházky v rámci města.

Děkuji

Ahoj,

osobně bych si vybrala Tutis Uno3+. A to pro větší 22kg nosnost, tedy delší využití. Zároveň větší a prostornější sedák sportovní části, který má navíc v základní výbavě měkkou vnitřní odnímatelnou vložku. Plusem je větší stříška XXL rozměrů. Konstrukce je z kvalitních materiálů, a zároveň má těžiště umístěné uprostřed této hrubší/pevnější hliníkové kostry. Má dvojité odpružení všech čtyř nenafukovacích kol s výplní, takže zvládá i nerovný terén. města či vesnice. Plusem jsou pozitivní hodnocení maminek, v celkovém zhodnocení v poměru cena/výkon/kvalita dosahuje lepších výsledků.

Oproti němu je Adamex Belissa také jedním z lehčích modelů. Jeho podvozek váží pouhých 5,7 kg, takže celý kočárek má cca 11 kg. Jeho plusem je stylovější a za mě i krásnější design. Sportovní sedačku zvládneš složit spolu s konstrukcí, což je velmi praktické a ušetříš dost místa. Zádovou opěrku zvládneš napolohovat do úplného lehu. Nevýhodou je nižší 15 kg nosnost sportovního sedadla, což je pro větší dítě nedostačující.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka