Je možné koupit kočárek jen v kombinaci hluboká korba plus vajíčko?

Zodpovězené
9. srp 2023

Ahoj,

hledám kočárek, který má jen kombinaci hluboké korby s vajíčkem. Sportovní kočárek totiž máme po prvním synovi a jsme s ním velmi spokojeni.

První kočárek jsme měli typicky „polský“. Potřebovala bych něco lehčího. Důležitější je pro mě kvalitnější autosedačka. Pokud by se na náš polský kočárek dala připevnit kvalitní autosedačka, koupím jen tu. Ale asi to nebude možné, proto potřebuji pořídit i novou konstrukci, hlubokou korbu a vajíčko. Nemáme příliš vysoký rozpočet. Nevadí mi ani koupě z bazaru, ale netuším po čem dívat.

Koupím někde kočárek jen v kombinaci korbička plus vajíčko?

Děkuji

Ahoj,

kočárků, které se prodávají v kombinaci hluboké korby s autosedačkou (tzv. vajíčkem) je na trhu málo. Nejznámějším a zároveň nejpopulárnějším je model Riko Molla na bílé konstrukci a bratrským (totožným) modelem je Euro- Cart Campo. Tento model můžeš koupit již od samostatné konstrukce spolu s vajíčkem, pokud tedy hlubokou korbu nevyužiješ. Navíc se pyšní možností přidat buď vlastní vajíčko Campo 0+** nebo i jiné známější autosedačky s úchyty typu Maxi-Cosi.

Škoda, že jsi neuvedla název Tvého kočárku. Takto Ti neumím víc pomoci.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka