Je možné nakliknout sedačku Cybex Aton B2/S2 na kočárek Moon Resea S 2020?

Zodpovězené
25. lis 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila.

Je možné nakliknout sedačku Cybex Aton B2/S2 na kočárek Moon Resea S 2020?

Pasují i ​​novější Cybex sedačky na adaptéry k tomuto kočárku?

Děkuji

Ahoj,

pokud máš tyto adaptéry (viz. obrázek), tak je možné spojení konstrukce kočárku Moon Resea S s více autosedačkami – tzv. vajíčky značky Cybex – Aton. Také i s jinými známými autosedačkami, protože pasují též na model Moon Style. Nedávno jsem na podobnou otázku odpověděla, tak Ti ji sem pro inspiraci připnu:

Na adaptéry lze nasadit i novější typy autosedaček od značky Cybex. Naštěstí se jim neměnil design, takže i novější autosedačky stále pasují na starší typy adaptérů.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka