Je možné nakombinovat Cybex Balios S Lux 2023 i se stříbrnou konstrukcí?

Zodpovězené
23. lis 2023

Ahoj,

ráda bych slyšela Tvůj názor na černou barvu u Cybex kočárků.

Nevytáhne slunce barvu a nezůstane pak „šedivý“?

Je u Cybex Balios S Lux 2023 černá kombinace možná pouze s celočernou konstrukcí, nebo lze nakombinovat i jinou konstrukci?

Koupím-li jinou barvu se stříbrnou konstrukcí, je možné dokoupit sportovní sedačku v černé barvě?

Velice se mi líbí stříbrná konstrukce s hnědou rukojetí a zároveň černá barva kočárku.

Děkuji

Ahoj,

pravdou je, že černá barva potahů je náchylnější k vyblednutí. Zároveň se začaly používat nové ekologické materiály látek, které podléhají vyblednutí o něco rychleji. Záleží však také na teplotě a intenzitě slunečního záření. Je však otestováno a prokázáno, že naakumulovaná (nahromaděná) teplota je v hlubokých korbách a sedadlech tmavých barev o něco vyšší oproti bledším krémovým barvám. Ty umí sluneční paprsky z části odrážet.

A také je pravdou, že černá barva konstrukce je náchylnější k poškrábání a škrábance jsou viditelnější.

Barvu konstrukce a sportovního sedadla nelze u modelu Cybex Balios S Lux nakombinovat podle vlastní fantazie. Nemá to tak řešené jako jeho bratrský model Cybex Priam 4, kde si sama volíš barvu samostatného podvozku s rámem sportovního sezení, k němu si následně dokoupíš potah sportovního sedadla (seat pack) a hlubokou korbou dle vlastního vkusu.

U Baliosu je možné si jen vybrat z více barevných designů: Sky Blue, Seashell Beige, Moon Black, Lava Grey a Ocean Blue.

Zatím výrobce neposkytl možnost samostatného zakoupení sportovního sedadla Baliosu, nebo pouze samostatných potahů sedadla.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.


Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka